9 Mart 2016 Çarşamba

tolstoyTüm haftasonunu acayip tedirgin, koşturmac, iğne kabusuyla geçirip işleri de sürekli ertelemeyle geçirince , dün koşturup olan işleri yetiştirmeye çalıştım ve gün sonunda kreşten almadan evvel oğlumu bi yarım saat sakin kafayla çay içerek ruh dinlendirme faslı gerçekleştirdim şükür .Yetti mi hayır yetmedi amma şükür bu kadarında da aradığım bir kitaptı büyük oğlana Gülten dayıoğlu ararken bulunca bunu da aldım başladım bile seçilen hadisler gerçekten güzel :)

tavsiye ederim gözünüze ilişrse kitabı okumanızı tavsiye ederim :)

Kitaplarımı oturup emirhanda okumayı seviyorum Ulucaminin gölgesinde keyifli çay içmek :)

2 yorum:

 1. Bu kitabı yıllar önce e-kitap olarak görmüştüm. Hatta indirmiştim de. Fakat e-kitap okuma özrüm var. :) İlk internetle tanıştığım sıralarda hepsini indirirdim. Fakat neredeyse hiçbirini okuyamadım. Sonraları da güven duymadığımdan okumamaya karar vermiştim. Nette Kur'an-ı Kerim'i dahi değiştirdiklerini duydum.

  Hadis-i şerif olarak Sahih-i Buhari okuyorum. Çok faydalandığım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aklımda tutacağım bu kitabı ,tostoy un kini merakımdan okuyorum şahsen düstur edinme hevesimden değil :) e-kitap delisiydim geniş ekran telefonumu aldığımda uzakta çalışırken epeyce ama epeeeeyce kitap yüklemiştim telefonum ve okuyordum koooca kitabı taşımaktansa sonra ayakta falan da okumaya başladım deli gibi kitap okuma safhasındaydım şimdi gözler kaldırmıyor minnacık ekranı parlak bir de ama keyifli o da tavsiye ederim :)

   Sil