25 Mayıs 2016 Çarşamba

Neler Neler Ortaya Karışık Olsun

Ankara dualarınıza çok teşekkür ederim 
Siz ne güzel insanlarsınız ki dün açıklanan sınavım müsbet yani kazandım artık resmen belge sahibi olarak riskli yapı analizi yapabilirim :)
Allah razı olsun duasına katan her birinizden .
Sonra geldim ankaradan ve oğluşumdan ayrılığımız bi şeye değdi en azından şükür ki :) Biryerde ankara ile ilgil taslak bir yazı var ama kaldı artık o :)
Kreşimizde poaça sıramız varmış oğlanla daldır baldır poaça yaptık 


her yer un biz dahil kıyafetler mutfak :) ama eğlendik arada poaça partisi verelim biz böyle iyi geldi 
sonra 19 mayıs falan ama oğlanda keyif yoktu hasta olmuş paşam hastanelerde geçirdiğimiz geceden sonra biraz toparladı gibi ama sanki bişiler hala var iştahı gelmedi yerine :(


bu minnak şey kumrumuzun ilk yumurtası maydanoz nane penceremi kendisine yuva yapmış ben artık o pencereyi açıp nanelerimi sulamıyorum kumru yumurtaları kaç güne çatlar bilen var mı :)


etkinlikçi hatunlarımızla okuma etkinliği de yapıyoruz şimdi aynı kitabı farklı şehirlerde aynı anda okuyup kritik yapıyoruz eğlenceli oluyor ben hastanede yanımda olması vesilesiyle biraz erken bitirdim kitabı :)
kitap hakkındaki yorumumu biraz öz tutucam bu kadar çok hristiyanlık baskın olmasaydı bence mükemmel romantik bir kitap olabilirdi mesajlar beni rahatsız etti şahsen 


bu da orda burda ördüğüm ne yapacağıma henüz karar veremediğim örgüm öylesine durcak sanırım :)
çok renge ve gökkuşağına ihtiyacım vardı ördüm sonunu düşünen kahraman olamaz felsefesiyle işte birmiş hali budur :) minnak şirin bir yastık olur belki kısmet :)

epeydir sizleri de ziyaret edemedim nasılsınız bakalım :)
12 yorum:

 1. gözün aydın canım tebrik ederim.. Allah muvaffak eylesin.. Yolun açık bahtın şen olsun ♥

  YanıtlaSil
 2. O yumurtayı terk etmiş olabilir mi? Yani annesi görünüyor mu etrafta?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok yok annesi ikinciyi de yaptı artık hiç ayrılmıyor üstlerinden camı açamıyorum o camı da cam boyasıyla boyatmıştım fotoğraflayamıyorum kuzuuum minnacık bişiy

   Sil
  2. İnşaallah yavrularını da görürsünüz. :)
   Bize de gösterirsiniz.

   Sil
  3. İnşallah her geçişte göz ucuyla bakıyorum :)

   Sil
  4. İnsan duramıyor ki bakmadan. Ben de kedi yavrularını camdan izlerken; sonra aklım başıma gelip; ya hu bunlar bitmez ki derdim ve ayrılırdım oradan. :)

   Sil
  5. almış yumurtaları gitmiş acaip üzüldüm ben :(

   Sil
 3. Tebrik ederim. Çok sevindim sınavı kazanmanıza. Ufaklığa geçmiş olsun. Kısa zamanda düzelir inşallah. Kumru yumurtası, kitap, el işleri bana çok hitap eden şeyler. Zevkle inceledim hepsini. Sevgiler.

  YanıtlaSil