23 Ekim 2016 Pazar

Biz Blogger Blogger Yine Buluştuk :)


Sevgili Nilgün üm  le her fırsatta mekanda buluşmaya çalışma çabamızın trabzonda sınandığını düşünmüştüm ama benim evime gelmesini istememle sınancakmış :D 
9 ayın çarşambasının aynı yere toplaşmasıyla çok az vakit geçirebildik ama çok keyifliydi .Fırsattan istifade sofi hatırası bile çekildik henüz bitmedi ama bu battaniyeyi kullanmaya kıyamayacağımı düşünmeye başladım :) Yeni etkinliğimiz için motif çalışmaları iplik çalışmaları bile yaptık :) 


Noramın yeni kitabı çevrilmiş yeni çıkanlar rafını geçmediğimden farketmemişim Nilgün görünce noraya olan sevgimi beslemek istemiş ince düşünceli arkadaşım benim mahçup etti yandaki de benim ufaklığa getirdiği boyama kitabı :) tabii ki hemen boyamaya girişildi ve nilgün o pastel boyaları kaybooolduuu inanmassın yaa evde nereye de gittiler anlayamadık hiiç :P


bir kahve içemedik ama olsun ben şu an çalışırken yaptım bir tane


hazırlanmış fotoğraf varsa bloğu yazmadan çalışmaya geçemiyorum ki ben :)
Bu arada 14. part da bitti ama azimle ilerleyişime inanamassınız :) bağımlılık mı bu tedaviye mi ihtiyacım var acaba diye düşünmeye başladım .

Pazar çalışmaya power fm le başladım güzel güzel kırdım dizimi çalışıyorum dışarda yağmur oluşunun bununla ne ilgisi var yaa :)


inanmassınız açar açmaz im a human after all başladı :) diğer bloğumu okuyanlar bilir yeni sevdalarımdan :)10 yorum:

 1. Bence kullanın. Kullanılan eşyalar daha çok mutluluk veriyor insana. Sandıklarda, dolaplarda hapsolmalarına izin vermemek lazım. :)

  YanıtlaSil
 2. Sophie's Universe :) maşallah size, ben başlamaya heves edip cesaret edememiştim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok keyifli tavsiye ederim ama iplerinizi baştan alın valla sonra sürekli ip alıp alıp duruyorsunuz :D

   Sil
  2. haha :D tamam öyle yaparım inşallah

   Sil
  3. yapın yapın en kötü yarıda bırakıp yastık yaparsınız ona birer tane ip yeter bak :) ruha iyi gelen bir uğraş her gün 20 dk başlayın :) yalnız şu yandaş edinme çabamın takdir edilmesi gerekiyor :)

   Sil
 3. ahh canımmm ne güzel bir gündü benim için.. süper mutlu oldum.. geç kalmayaydım dokuz çarşambayı sekize indirebildik belki :D olsun azimle koşan hedefe varır mutlaka.. bir sonrakine daha bir gayret edelim :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen canımın için rüzgar gibi geçtik resmen :)

   Sil