16 Temmuz 2017 Pazar

Önemli bir hafta

14 temmuz oğlum 4 yaşında artık :) yıllar hızlanmaya başladı hayır yaşlanmadım ama biraz yorulmuş olabilirim :)


tabii ki şimşek mekkuin :)

annesi sürekli çiçeklerin onun bunun fotoğrafını çektiğinden gözümden kaçan çiçekleri gösterme vazifesini üzerine aldı :)

şu çiçekteki güzelliğe bakar mısınız?

bir dalda iki ayrı renk :)


erik salgını var hayatımda gördüğüm en en en erikli ağaç :Dbu şekilde uzun üzüm de ilk kez gördüm :)


bunlar da benim pencere önü bostanımdan :)


ve bu serinin de Türkçeye çevrilmiş son kitabı da bitti


ve bu iplerle bir şala daha başladım bu daha hızlı ilerleyen bir model çok da eğlenceli sayıların ritmini ezberleyince bakmadan bile örebiliyorum tam benlik kitap okurken ör gitsin :) modelin adı virüs şal çok da şeker değil mi adı :) haydi siz de örün 
6 yorum:

 1. Ne güzel uğraşlar bunlar :D

  YanıtlaSil
 2. gözlerimizin önünde büyüyor erkut :) çünkü erkutlahayatçokrenkli :)

  geçen gün seni andım cancazım. Umarım kulakların çınlamıştır. Cümlem aynen şöyle:

  benim bir arkadaşım var, kız hem inşaat mühendisi, hem çalışıyor, hem evli, hemde çocuğu var. Hepsini hallediyor bir de üzerine biçki dikiş bişeyler yapıyor. Valla hayret ediyorum. Ben daha iğneye ipi geçiremezken :)) maşallahhhh

  ay her gördüğümde şu iplerini, aklıma bunlar geliyor. Ellerine sağlık hamarat arkadaşım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. herşeye aynı anda yetişemiyorum ve tabii ki bunu göstermiyorum :) ama beni mutlu eden şeylerden değil de geri kalandan feragat ediyorum mesela habersiz misafir sevmiyorum çünkü erkutun oynadığı oyuncakları ardından her gün toparlamıyorum süpürmek için toparlayacağım zaman da birlikte toparlıyoruz herşeye yetişmeye çalışmıyorum sadece işimin stresini azaltamadım onun üzerinde çalışıyorum ama geri kalan herşeyde mutlu olacaklarıma daha torpil geçiyorum vakit konusunda bir günde yarım saat kitap okusam aynı anda örgü örsem bazen en mutlu anlardan oluyor ve yetebiliyor son olarak da ben sana öğretirim çok keyifli hepsi üniversitede bitirme tezimi hazırlarken iğne oyası öğrenmiş deliyim ben ve çok da güzel öğretirim ayrıca stres atmanın yanında sağlık için de çok önemli örgü tarzı hobiler aklında olsun :)

   Sil
 3. harikasınız ikinizde canım benim.. erkut paşa'ma uzun yıllar sağlık huzur mutluluk diliyorum.. örgü gayet iyi ilerlemiş bakalım sonraki renk geçişi nasıl olacak merakla bekliyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de merakla bekliyorum cancağızım teyzeleriyle çokd aha mutlu büyüyor benim oğluşum

   Sil