23 Nisan 2018 Pazartesi

Blogger Dostları-Banu Arıkkök

Banu ablayı tanıyor musunuz?

buradan bloğunu ziyaret edebilirsiniz.

2009 yılında blog yazmaya başladım o zamanlar sosyal medya da neymiş msn le sohbet ediliyor :) bloglarda bana da beklerimler mimler etkinlikler akımlar aaa neler yapmış aaa ne güzelmiş hadi biz de yapalımlar moda tabii :)
Yaşım ortaya çıkıyormuş böyle söyleyince ne olmuş ki çıksın yaşımdan utandığım hiç olmadı muhtemelen de olmaz :)
O zamanlardan beridir takip , ettiğim bloğundan ilham aldığım, hayat azmine hayran olduğum kişidir Banu ablam, ha o bunları pek bilmez ben gizli hayranım :)
Yaklaşık üç haftadır fiziki olarak planlayıp bundan çok daha uzun zamandır da hayal ettiğim ziyaret etme amacımı gerçekleştirebilmiş olmanın mutluluğu var üzerimde ,bi tık daha yakın olabilseymişiz dedim ya da aynı mahallede yaşasak nolurdu ki , kek yapıp yollardım oğlanla :)
Ama olsun çevresinde çok iyi insanlar olduğunu bilmek de güzel . Kenarından baktığı marmaraya aynı pencereden baktık sohbet ettik zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadım kendi adıma .
Elif abla da kızı ile geldi aynı güne denk getirdik ziyaretimizi umarım Banu ablam için katlanmış bir mutluluk olmuştur bu .Güzel yürekli insanları severim hem de çok onlar bilmese de :)
Canım ablam umarım daha da düzelsin sağlığın belki sen de tekrar bursaya gelirsin saitabata gideriz dediğim gibi çok güzel oldu orası görmelisin  ama sen gelesiye kadar bak bu yazımdan bir ipucu olsun .

Sevgilerim seninle ablacım işlemelerine bayıldım :) söylemeden edemeyeceğim bunu da 8 yorum:

 1. Cok güzel bir dostluk olmuş gerçekten dilerim dostluğunuz hep baki kalır sevgiler canım benim ...hemen gidiyorum ziyarete 😊❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. neden olmasın insana insan gözüyle bakabilince olur bence her zaman

   Sil
 2. Ahh bilmem mi ben de bilirim o dönemler Tazekahve bloğumda yazardım onu da istikrarlı takip ederdim. Bu yazıya şimdi rastlayınca hatırladım. Sağlığı nasıl acaba ? Güzel bir ziyaret olmuş o günlerde ne iyi yapmışsın. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İstanbula taşınmış geçenlerde, pozitif enerjisine hayranım ama zorluyor hastalıklar onu, elinden gelenden fazlasını yapıyor yapacak da Allah sağlık versin inşallah

   Sil
 3. Nasıl güzel insan. Hastalığı ile çok mücadele etti.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet allah rahmet eylesin çok başarılı bir kadındı

   Sil
 4. aynı dönemde başlamışız blog yazmaya..ben de gizli hayranıydım..onu o kadar çok özlüyorum ki...mekanın cennet olsun banum :(

  YanıtlaSil