4 Ocak 2019 Cuma

Kaçak Yayın :)

Yeni yıl güzellikler getirsin diyerek başladık yıla inşallah da öyle olsun .
Ama hayat neydi sen planlar yaparken karşına çıkanlardan oluşuyordu değil mi :)
geçen hafta çekilişi yaptım - yaptık oğlumla yazısını yazdım ama fotoğraf ekleyememiştim şimdi pc den girince yazıya ilave yaptım bakabilirsiniz :)
Oğlum hasta yeni yılda yamam gereken o kadar çok şey vardı ki ofisi yerleştirmek çok sıkış tepiş hala ,  abonelikleri taşımak ki telekom ölüm ölüm resmen ayrıca da sırf adres değişikliği için telekomun hem telefona hem internete ayrı para almasına da uyuz oldum yemin ediyorum kim nerden nasıl yolsam insanları diye kapıda bekliyor :P öyle ama yaaa
neyse serzenişlerime bir son vereyim diyecekken oğluma gözüm takıldı ,iki gündür ateş var gece uyku yok dolayısıyla dün babayla bugün de benimle evde inşallah toparlarsa biz de pazartesi rutin koşturmacalarımıza dönebileceğiz.
iki saattir monopoly oynuyoruz ve iki kişi ile monopoly ne kadar uzun sürüyormuuuşşş oy oy oyyy :P

sahi siz yeni yıla nasıl girdiniz :)

ben iki küçük çocuklu evde nasıl girilebilirse öyle girdim :) yani keyifli :)


ve örgümü örerek :)
her gittiğim yere bi tığ bi ip atıyorum çantaya boş durduğumda ellerime sarıyorum tabi telefondan yakamı kurtarınca ama örgü olunca hem sohbet hoş hem ellerim boş değil :)
bu sarılar motif etkinliğimizde örmem gereken 3. ay motifleri ikinci ipe başladım inşallah biterlerse göndereceğim haftaya , bugün göndermeyi planlarığım çekiliş kargom da haftaya kaldı ama geç olsun güç olmasın değil mi yaaa hı öyle di mi :)
hazır pc başında vaktim varken üzerinde çalıştığım bazı şeyleri daha yazı olarak hazırlayacağım beni unutmayın diye :) türk telekoma kalırsak bir hafta daha net bağlamayacak ofise uyuzlar ya vallahi ...
6 yorum:

 1. Bütün internet şirketlerinin al birini vur ötekine. İnsan parasıyla rezil oluyor.

  Biz yılbaşında annemdeydik. Bir arkadaşım da geldi annesi ve kardeşiyle. Bol bol tombala oynadık, hediye çekilişi yaptık ve tabii ki yedik . Hâlâ da yiyorum, bir kaç kilk aldım sanırım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya o birkaçtan ben de aldım galiba 😂😂😂

   Sil
 2. türk telekom kaç sene kullandık günü dolmuş geçende yenilemek istedik adamlar dünyayı istediler dedim oha yani :) sonra kardeşim onu iptal ettirdi türksat'a geçtik adam baya hızlı çıktı hemen diğer gün geldi bağladılar :) bakalım bunlarda şimdilik iyi inşallah bir sorun çıkmaz :) yılbaşında bende evde ptt :) yaptık bende çok yedim vallahi daha yeni kendime geldim :)) ellerine sağlık örgülerin güzel her zaman ki gibi sevgiler canım benim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. adres değişikliklerinde onlar da çok istiyolarmış benden duymuş olma ama taşınmayın bence :) her firma ilk geçişte çok bi gülümserli

   Sil
 3. heey yeni yılda da burda oool :) evde dizi izleyerek girdim iştee keyiflen :)

  YanıtlaSil