2 Haziran 2016 Perşembe

Günaydın


Günaydın olsun diye...
sabah çalışmak için uyanıp da hilal i görünce makineyi tozlu raftan alıp da bir fotoğraf için denemeler yapmaktan kendimi alamadım en eline yüzüne bakılır olan buydu paylaşmak istedim büyük hali için fotoğrafa tıklayın flickr a yüklediğim için fotoğrafları orjinal boyutları duruyor orda,ilginizi çekerse diye dedim :)
Güzel bir gün olsun lütfen iki gündür hasta oğlumla hastanede evde iyileşme çabalarındaydık umarım bugün okula götürdüğümde kötülemez uzaklara gitmem gerek dönüşüm hiç hızlı olmuyor ki :(
çalışan anne olmak
 her ne kadar saatleri esnek kullanabilme lüksüne sahip gibi olsam da çok zor yaaa :(
Zihnimin büyük bölümü oğlumda kalıyor....


2 yorum:

  1. Sizin fotoğrafınız güzel çıkmış. Ben de bu saatlerde hep çekmeye çalışıyorum ama makinemden istediğim fotoğrafı elde edemiyorum bir türlü. Güya gece ayarı da var. :)

    Oğlunuza Hz. Allah şifa versin.

    YanıtlaSil
  2. Allah razı olsun biraz toparladı sanki şükür, ben de fotoğrafı ne kadar sürede çektiğimden bahsetmedim di mi kaç denemeden sonra tripot um olmadğı için manuel ayarların tamamı titrediği için yarı manuel çektim bazı ayarlarla oynayınca slr ler iyi iş çıkarıyor tabi keşke tam kullanımını anımsasaydım makinenin heba olmazdı özellikleri elimde :)

    YanıtlaSil