1 Mart 2019 Cuma

Sakinlik

Bazen sakin kalabilmek gerçekten zor oluyor en azındandurum benim için böyle .
Gece oğlanın ateşi derdine pek kaliteli bir uyku edinemedim sabah doktorumuz müsait olmadığından baktıramadım akşamüstüne erteledik okula bıraktım atölye çalışması sebebiyle yola çıktım. Buraların ennnn işler ana yol bağlantılarından birinde baya baya kasten aracımı sağdan soldan sıkıştırdı itin biri. Kullandığım kelime için özür dilemeyeceğim zira zihnimde daha şiddetlilerini bağırırken bu çok hafif kalıyor . Sırf kadın diye sürücüyü sıkıştırma egosunun ben...
terbiyesiz ...
edepsiz .. 
yediremiyor yahu bu nasılnkaraktersizliktir.
vallahi bazıları yediremiyorlar ...
Allah akıl ihsan etsin ...
aminnn


Kendi renkli yolumu yapıyorum şu şarkı eşliğinde  güzel bir gün dilerin size ben bir sakinlik bulmaya çalışıyorum


22 yorum:

 1. Var öyleleri, rahat ol, az bile kalıyor bazen, haklısın. Ve yavruya geçmiş olsun, mevsim geçisi zorluyor çocukları da büyükleri de, bir an önce gitsin. Harika yolunda renkli bir hafta sonu dilerim.

  YanıtlaSil
 2. Geçmiş olsun oğluşa. Bizimkiler de nezle. Dün eczaneye uğradım nurofen cold almaya , iki paket almaya karar verdim, herkese ancak yeter :)

  YanıtlaSil
 3. Malesef var böyle barbarlar, aman size bişey olmasın, Erkut'a çok geçmiş olsun, umarım şimdi daha iyidir, güzel bir haftasonu dilerimm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim güzel geçsin günler 🤗

   Sil
 4. Ne yazık ki böyleleri var. Bende arkadan selektör yapanlara sinir oluyorum. Hız sınırları içerisinde gidiyorum sonuçta yavaşta değilim bende kızdım yol vermedim. Çok derdin varsa diğer şeride geç. Tabi bu durumlarda sakin kalmak en güzeli, iyi hafta sonları, selamlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sakin kalmak en güzeli dengesiz insanların ne yapacağı belli değil patlamaya hazır dolaşıyor insanlar kime bela olacakları belirsiz bi şwkilde

   Sil
 5. Çok geçmiş olsun. Trafik magandalarından bıktık, usandık. Huzurlu bir hafta sonu olsun :)

  YanıtlaSil
 6. Çok geçmiş olsun, umarım toparlar hemen. Ve öyle insanlara istediğinizi söyleyebilirsiniz bence. Sözler siniri hafifletiyor. Gerçekten barbar tipler.

  YanıtlaSil
 7. korkutuyorlar böyle insanı, ne desen haklısın, geçmiş olsun.

  YanıtlaSil
 8. Kullandığınız kelime hafif kalıyor öyleleri için :)

  YanıtlaSil
 9. erkekler cidden kadınları çekemiyor trafikte. Üzgünüm onlara taş çıkartıyor çoğu bayan şöför...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çekememek değil başka bişey bu bence asılmak değil sapıklık değil başka bişey

   Sil
 10. küçükken izledğim western filmleri ve mutluluk dolu günler geldi aklıma.. aslında zor değil her pazar bi film klişesi yapabiliriz dünya dönüyor zaman geçiyor istediğimizi yaşayamadıktan sonra ne anlamı var bu koca evrende yuvarlanmanın? deneyeceğim bu haftadan başlamak üzere pazar sabahları film seansı yapacağım.. hadi hayırlısı..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ay bu seanslar için koca kişime de uygun bişey bulmam lazım keyfi olmuyor ben belki pazartesi filmi olurum :P

   Sil