11 Aralık 2015 Cuma

Etkinlik ,Etkileşim

              Blog yazmaya başladığımda ilk başta 6 yılı geçmiş çok güzeldi iletişim kurduğum farklı şehirlerden bir sürü insan vardı. Yüz yüze tanıştık ve sevdik de birbirimizi sonra sevdiğim insanlar acı çekerken ben de onlarla acı çektim .Sevdiğiniz biri en sevdiğini kaybedince nasıl hissetmezsiniz bunu kalbinizde ki.Uzak olmak empati yapamayacağınız anlamına gelmiyor ki hem de öyle güçlü oluyor ki bu empati o zamanlar aktif kullandığım bloğa tekrar yazamadım denedim bir kaç kez ama olmadı .Hayat değişse de oraya her girişimde acılar hep ordaydı ,silmek de gelmiyor içimden hala ordalar sadece kapalı.
            Şimdi bir gece gelen ilhamla sanki karların altında kalan kardelenin uyanışı gibi blog yazmak :) her ne kadar sosyal ortamlardan faceden sıkıldım en azından ama instagram hala popüler bünyede ama blog yazmanın anlamı hep farklıydı hep de öyle olacak .
Bir etkinlik vardı(artık katılamazsınız bir sonrakini bekleyin :P)  sevgili nilgün ün bloğunda duyurusunu okudum gecenin bir saati çalışırken ve katılmak istedim .Kendi başıma örüyorum işliyorum bişiler hep yapıyorum ama etkileşimde bunu yapmak daha keyifli .
Farklı şehirlerde farklı hayatların ortasında olan hatunlarla aynı anda aynı noktada duruyorsun çok hoş bir paylaşım bu :)
İlk ay teslimatı için bu çok tatlı ipliklerle örüyorum ki ben sarıyı hiiiiç sevmem ama hiç yani hiç :) bu ton çok güzelmiş tam bebek tonu ip normalde benim ördüklerime nazaran biraz ince geldi elime .
ben seçsem daha kalın ip seçerdim muhtemelen ama kocaman olacak bir battaniye için incelik ve hafiflik tercih için mükemmel olmuş :)
alizenin happy baby si gerçekten tavsiye edeceğim ipler arasına girdi.
Bizim firmalar da şu göbekten ip çekmeye çalışan biz psikopat hatunlar için göbekteki ucu dışarda bıraksa mükemmel üretime ulaşmış olacaklar :)
bunu öneri olarak yazmak lazım ama bugün öneri maili modunda değilim belki başka bir gün neden olmasın :)

motifi siz de yapmak isterseniz anlatımı nilgün ün bloğunda var burdan ulaşabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Evet özellikle anneler için ipin gobekten kolayca çıkması önemli tabiki :))
    Etkinligimiz ve yeni blogun hayırlı olsun arkadaşım.

    YanıtlaSil